Авіатор 2018


     8 лютого2018р. у Васильківському коледжі НАУ та інших технічних вузах України відбувся другий відбірковий етап освітнього проекту «Авіатор 2018». 3200 конкурсантів змагалися в знаннях з технічної англійської мови, яка визнана міжнародною в авіаційному світовому співтоваристві.
     Протягом години студенти Ярослав Бахтіаров, Максим Грищенко, Андрій Жуковський, В’ячеслав Козолій, Іван Смірнов, Олег Уткін, Денис Шпак виконували творчі завдання і проходили тести, які для них підготувала експертна рада проекту. Конкурсанти, які отримають високі бали в цьому турі, забезпечать собі місце в наступному: в березні організатори перевірять, наскільки добре юні авіатори знають теорію і історію авіації.
     Нагадаємо, студенти технічних спеціальностей з усієї України змагаються за поїздку на міжнародний авіасалон Фарнборо в Лондон, який пройде в липні. Призових місць – сто. Дипломами переможців «Авіатора 2018» будуть нагороджені найталановитіші та цілеспрямовані конкурсанти, яким відвідування профільного форуму в Великобританії допоможе в подальшому становленні в професії.
     
     За матер. сайту http://kolesnikovfund.org
     
     

Голова інформаційного департаменту
Студентської Ради ВК НАУ
Стефанія Іоффе