«Авіатор 2018». Перемога.


     12 квітня, у всесвітній День авіації і космонавтики були підведені підсумки освітнього проекту «Авіатор 2018» і оголошено імена переможців, серед яких є наш студент – Олег Уткін та випускник 2017 року Владислав Голубок. Олег Уткін навчається на IІІ курсі спеціальності «Авіаційний транспорт» Васильківського коледжу НАУ.
     Конкурс покликаний підтримати студентів технічних спеціальностей з усієї України та заохотити кращих з них поїздками на Міжнародні профільні виставки. У сьомому освітньому проекті «Авіатор 2018» взяли участь більше
8000 конкурсантів з 50 вузів країни. У фіналі конкурсу сотні кращих конкурсантів, які подолали три етапи тестувань з теорії та історії авіації, точних наук, авіаційної англійської успішно захистили свої проекти і отримали дипломи переможців. Президент Фонду привітав юних авіаторів з перемогою і майбутньою поїздкою на Міжнародний авіасалон Фарнборо в Лондон.
     З 18 по 21 липня сто переможців конкурсу Фонду Бориса Колесникова відвідають Великобританію і один з найвідоміших авіафорум світу – Фарнборо. Там студенти побачать новинки світового авіапрому, побувають біля стендів флагманів літакобудування Airbus, Boeing, Bombardier, Embraer, Gulfstream і представників відомих авіаліній, з ними поділяться досвідом авіафахівці, який в майбутньому молоді авіатори застосують в Україні. Крім того, переможців «Авіатора 2018» чекає цікава екскурсія по Лондону, відвідування основних визначних пам’яток міста і Парку розваг.
     Тож вітаємо Олега Уткіна та Владислава Голубка з перемогою. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, радувати своїми перемогами своїх рідних та наставників, а в майбутньому прославити Україну своїми звершеннями у розвитку Вітчизняної авіації! Щастя та наснаги, терпіння та мужності, успіху та наполегливості Вам, наші дорогі Олег та Владислав, на життєвому шляху цілеспрямованих людей!
 
 

За матеріалами сайту: http://www.kolesnikovfund.org/