Авіатор 2017


     24 листопада 2017 року до Васильківського коледжу НАУ завітали представник благодійного фонду Бориса Колесникова та один з переможців конкурсу «Авіатор 2017» Владислав Голубок, який є випускником нашого навчального закладу.
     Конкурс «Авіатор» проводиться щорічно для студентів технічних спеціальностей, які захоплюються авіацією. У ньому можуть взяти участь як майбутні авіаконструктори, інженери і диспетчери, так і молодь з непрофільних вузів, які люблять авіацію і можуть запропонувати експертам галузі свої цікаві ідеї та розробки.
     Представник благодійного фонду детально розповіла студентам про реєстрацію учасників конкурсу, про умови його проведення та про те, що переможців цьогорічного конкурсу чекає поїздка на Міжнародний авіасалон Фарнборо в Великобританію в липні 2018 року. Зокрема, учасники мають пройти декілька етапів конкурсу: тестування з технічної англійської мови, перевірка знань з точних наук, тестування з історії та теорії авіації, презентація власного проекту перед експертним журі, кращими представниками авіаційної галузі України.
     
     
     Голова інформаційного департаменту Стефанія Іоффе