«Авіатор 2017». Перемога


    12 квітня, у всесвітній День авіації і космонавтики були підведені підсумки освітнього проекту «Авіатор 2017» і оголошено імена переможців, серед яких є і наш студент – Владислав Голубок. Владислав навчається на IV курсі спеціальності «Автоматизація та компютерно-інтегровані технології» Васильківського коледжу НАУ. Конкурс покликаний підтримати студентів технічних спеціальностей з усієї України та заохотити кращих з них поїздками на Міжнародні профільні виставки до Франції і Великобританії.
    Проект стартував в жовтні 2016- го і тривав півроку. Для участі в ньому зареєструвалися 6 500 студентів з 44 вищих навчальних закладів та коледжів України. Конкурсанти подолали п’ять етапів, серед яких були тести з теорії та історії авіації, точних наук і авіаційної англійської, а також креативні завдання від членів журі – розробка бізнес-плану і презентація власного інвестиційного проекту.
    За словами організаторів, всі 250 конкурсантів, які дійшли до фіналу, гідні перемоги: вони креативні, амбітні, з задатками менеджерів і бізнесменів, прагнуть розвивати вітчизняну авіаційну галузь. Але перед експертним журі на чолі з легендарним авіаконструктором Дмитром Ківою стояло нелегке завдання визначити сто кращих студентів, які в червні відправляться на Міжнародний авіасалон Ле Бурже до Франції.
    Під час урочистої прес-конференції в Національному авіаційному університеті були названі переможці «Авіатора 2017» і нагороджені дипломами на поїздку в Париж від благодійного Фонду Бориса Колесникова.
    «У цьому році організатори допустили до участі в конкурсі не тільки майбутніх авіаторів, але і студентів політехнічних вузів. Експеримент вдався і не тільки розширив географію проекту, але і надав йому новизну, привернув багато талановитих хлопців, які тільки відкривають для себе великий світ авіації. Члени журі із захопленням слухали виступи фіналістів. Вони презентували такі різні, але в той же час цікаві і перспективні проекти, розробки і досягнення. Учасники «Авіатора» – це нове покоління авіаторів і управлінців, імена яких стануть в один ряд з легендарними українськими конструкторами, пілотами, космонавтами », – підкреслив Дмитро Ківа, голова журі проекту« Авіатор 2017 ».
    20 червня сто переможців «Авіатора 2017», серед яких наш студент Владислав Голубок, відправляться до Франції, де проведуть чотири незабутні дні – їх очікує відвідування Ле Бурже, спілкування з однолітками з інших країн і кращими фахівцями світової авіаційної спільноти; там вони отримають безцінний досвід і знання, які матимуть змогу запровадити в Україні.
    За матеріалами сайту: http://www.kolesnikovfund.org/
    Голова студради ВК НАУ
    Битько Анна