Авіатор 2017 – етап IV


   21 березня 2017 р. у Васильківському коледжі НАУ відбувся четвертий етап-імпровізація освітнього проекту «Авіатор 2017», який проводиться благодійним фондом Б. Колеснікова і є наймасштабнішим серед студентів технічних спеціальностей.
   Позаду у конкурсантів три тури і перевірка знань з теорії та історії авіації, точних наук і технічній англійській мові. Цього разу 500 студентів з 29 ВНЗ України, серед яких пятеро студентів ВК НАУ: Владислав Голубок, Іван Смірнов, Олександр Малунов, Яна Каранастас, Дмитро Авраменко, прийняли участь у конкурсі-імпровізації, підготовленому членами журі проекту. Перед конкурсантами стояло завдання представити себе в ролі директора компанії авіаційної галузі і сформулювати бачення, місію, стратегію, довгострокові і короткострокові цілі свого підприємства.
   Керівник представництва компанії Emirates в Україні та член журі проекту «Авіатор 2017» Євген Іванов зазначив, що подібні завдання цікаві і самим студентам, і експертам. Конкурсанти розкривають весь свій потенціал, демонструють навички менеджерів, креатив і нестандартне мислення, пропонують оригінальні ідеї, які згодом можна втілювати в життя.
   В наступний, фінальний, етап пройдуть 250 студентів. У квітні вони захистять власні проекти перед журі. Тоді ж будуть оголошені імена сотні переможців «Авіатора».
   Нагадаємо, студенти технічних спеціальностей з усієї України змагаються за поїздку від Фонду Б. Колеснікова на Міжнародний авіасалон Ле Бурже до Франції, яка відбудеться в червні 2017 р. Організатори проекту підготували для переможців насичену програму: два дня вони проведуть на одному з престижних форумів світу, також їх чекає екскурсія по Парижу і відвідування Диснейленду.

   Голова інформаційного департаменту
   студентської Ради ВК НАУ